Nová spekulace naznačuje, že společnost Sony zrušila svou každoroční událost Destination PlayStation, protože plánuje hlavní oznámení PS5.

Na Twitteru novinář Mike Futter odhalil, že „více zdrojů“ mu řeklo, že se společnost Sony rozhodla letos zrušit svou akci Destination PlayStation. Tato akce obvykle umožňuje maloobchodníkům dozvědět se o plánech PlayStationu na nadcházející období. a je prezentována společností Sony, ale Futter uvedl, že tento rok bude místo toho plán představen „hlavním distributorem“.

Futter také spekuloval, že změna Destination PlayStation je součástí plánů Sony na odhalení PS5 a že společnost chce zaměřit veškerou svou pozornost na odhalení PS5 a nechce se zabývat další událostí ve stejném časovém okně.

Fanoušci už několik dní spekulují o tom, jak Sony odhalí konzoli PS5. Mezi tím společnost již oznámila, že se ani letos nezúčastní E3. Toto zvyšuje pravděpodobnost výše uvedených spekulací.

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

Důvode, proč si fanoušci myslí, že Sony odhalí PS5 v únoru je fakt, že společnost představila PS4 začátkem roku 2013 na vlastní akci v New Yorku. Jedno je jisté, pokud to Sony neudělá na Destination PlayStation, tak to zcela jistě bude na některé další akci, kterých má být dle předchozích informací na stovku.

PlayStation 5 bude uveden do prodeje na konci tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno