Společnost Sony bude mít v prvních prodejních měsících konzole PS5 k dispozici více jednotek, než bylo včera ráno uvedeno.

Včera ráno prostřednictvím  agentury Bloomberg přišla zpráva, která uváděla, že Sony byla po vzniku výrobních problémů donucena snížit svou původně plánovanou produkci PS5 zhruba o 4 miliony kusů. Nyní se dozvídáme, že tyto informace nebyly pravdivé.

V novém prohlášení pro GamesIndustry.biz společnost Sony řekla, že to co bylo uvedeno není pravdou.

“I když nezveřejňujeme podrobnosti týkající se výroby, informace poskytnuté společností Bloomberg jsou nepravdivé, od zahájení sériové výroby jsme nezměnili výrobní číslo pro PlayStation 5.”

Zpráva Bloombergu o snížení produkce ovlivnila akcie společnosti Sony, takže není divu, že se společnost proti informacím velmi rychle ohradila. Navíc je to dobrá zpráva pro všechny fanoušky, kteří se opět začali obávat, zda se dostane i na ně, protože při každém uvedení nové generace jsou první kusy vyprodány v řádu hodin.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Pokud jde o termín vydání a cenu, tak tyto informace se snad dozvíme dnes večer během PS5 showcase, která začíná ve 22:00.

PlayStation 5 bude uveden do prodeje v průběhu listopadu.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno