Společnost Sony vypne servery pro dvě PS4 exkluzivity
Domů » Hry » Novinky » Společnost Sony vypne servery pro dvě PS4 exkluzivity

Společnost Sony vypne servery pro dvě PS4 exkluzivity

6.11.2019
Publikoval:

Když dojde k vypnutí serverů u online her, jedná se vždy o nepříjemnou situaci, se kterou se nakonec musí hráči dříve či později smířit a nyní tato situace nastane pro dvě PS4 exkluzivity.

Dotčenými hrami jsou SingStar a Driveclub. Obě hry se vypnutí svých serverů dočkají v nadcházejícím roce 2020. Servery hry SingStar budou vypnuty 31. ledna, 2020, a k odpojení závodního titulu Driveclub dojde 31. března 2020.

U hry SingStar si hráči budou moci i nadále užívat zábavu spojenou s jejich pěveckými výkony, jen nebudou k dispozici některé online funkce. Hráči si budou stále moci užívat své stažené stopy a v dohledné budoucnosti si budou stále moci stahovat všechny stopy, které si zakoupili a následně smazali ze svých systémů. Po 31. lednu však nebude možné zakoupit žádné nové písně, takže pokud vám nějaké chybí, tak nyní je ta pravá chvíle na jejich stažení.

Přečtěte si  Ikumi Nakamura se objeví na The Game Awards 2019

U DriveClubu je situace podobná, i když budete moci stále závodit v offline režimu, tak již nebude možno porovnávat své časy s dalšími online hráči. Navíc hra bude stažena i z PS Store, takže nový hráči si ji nebudou moci stáhnout. Ale stejně jako většiny her by však hráči měli mít možnost hru si opětovně stáhnout, pokud si ji dříve zakoupili a přidali do knihovny.

 

2 komentáře
  1. Profilový obrázek
    • Adam Jacik
Další doporučené příspěvky
 
The Wolf Among Us 2 stále žije a nový trailer byl představen na The Game Awards 2019

Navzdory uzavření studia Telltale Games bylo potvrzeno, že hra The...