Po 14 letech ve společnosti oznámil spoluzakladatel studia Media Molecule Alex Evans, že opouští studio a vývoj her.

S oznámením přišel Evans prostřednictvím svého osobního Twitteru, kde zdělil, že přechází z role vývojáře Dreams k fanouškům Dreams a hodlá si odpočinout od vývoje her, který je jeho součástí již od 15 let.

Evans uvedl, že Media Molecule je skvělé místo pro práci a nedokázal si představit, že by pracoval v jiném studiu. Také uvedl, že by hráči neměli mít obavu o Dreams, protože to, co MM s tímto projektem dělají je neuvěřitelné.

Přesto, že mi budou všichni chybět, budu jim fandit z vedlejší koleje! Děkuji jim za skvělých prvních nádherných 13 let a přeji aby tu dalších 13 let MM bylo.

Společnost Media Molecule byla založena v roce 2006 Markem Healym, Kareem Ettouney, Davidem Smithem a Evansem. Jejich první hrou bylo LittleBigPlanet z roku 2008 na Playstation 3. Od té doby vydali LittleBigPlanet 2 v roce 2010, následovaný Tearaway v roce 2013 pro PlayStation Vita. Kromě toho vývojář portoval Tearaway na PlayStation 4 v roce 2014 jako Tearaway Unfolded

Jejich nejnovější hrou je Dreams , která vyšla v únoru. Stejně jako předchozí hry Media Molecule umožňuje Dreams hráčům vytvářet a plnit si své sny od plných her až po filmy a hudbu.

I když nevíme, co bude Evans dělat dál, přejeme mu do budoucna jen to nejlepší.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Dreams je nyní k dispozici na PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno