Série STALKER má docela oddanou fanouškovskou základnu a tito fanoušci se už nějakou dobu těší na další výlet.

S blížícím se STALKER 2, GSC Game slibují, že se fanoušci mohou těšit na velmi ambiciózní hru. Na základě toho, co jsme dosud mohli vidět o této připravované hororové střílečce v otevřeném světě, je bezpochyby jasné, že se fanoušci již nemohou dočkat až uvidí první gameplay záběry.

„Soustředíme se na verzi Xbox Series X / S,“ říká GSC Game World.

Pokud patříte mezi konzolové hráče, budete k jeho hraní potřebovat Xbox Series X / S. Ale existuje šance, že by se Stalker 2 nakonec objevil i na PS5?

V Rozhovoru pro GamongBolt vývojáři z GSC Game World sdělili, že v současné době neexistují žádné plány na uvedení hry na PS5. Xbox Game Pass, kde hra bude k dispozici v den vydání, byl jedním z důvodů, proč je hra exkluzivní pro Xbox.

Přečti si  Xbox-Bethesda pracují na „více“ projektech s licencí od Disney

” Zatím žádné plány,” řekl vývojář. “Vyjednali jsme možnosti s Microsoftem a viděli jsme pro značku několik dobrých příležitostí – včetně Game Pass.”


 

Aktualizace:

Interní dokument společnosti Microsoft, označený jako „Executive Portfolio Update“ uvádí, že Stalker 2 od GSC Game World, bude exkluzivní pro konzole Xbox Series X /S po dobu 3 měsíců. To naznačuje, že vývojáři po vypršení této exkluzivní doby budou moci hru vydat také na PlayStation 5.

K dispozici je také okno s odhadovaným datem vydání Q4 2021, i když tento dokument pochází ze srpna 2020 a případný odklad vydání není nepravděpodobný.

Stalker 2 je aktuálně ve vývoji pro Xbox Series X / S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno