Tato hra byla původně vydána na Xbox One, PlayStation 4 a PC v listopadu 2019. Letos přichází na PS5 a Xbox Series X | S.

Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde na nové konzole 11. června, tedy ve stejný den, kdy byla oznámena. Vyplývá to ze zdroje, který to sdělil serveru The Gamer. Společnost EA oficiálně neprozradila mnoho informací o vydání hry pro systém PS5, ale dávalo by to dokonalý smysl. Navíc by bylo skvělé, kdyby společnost zároveň s oznámením sdělila hráčům, že si hru mohou rovnou zakoupit.

Zdrojem informace je britský maloobchod s videohrami, který tvrdí, že obchody již dostaly fyzické kopie hry na PS5 a z ústředí jim bylo sděleno, že 11. června bude hra vydána.  Pokud je to pravda, nebylo by to poprvé, kdy maloobchodníci zveřejnili datum vydání.

Přečti si  Aktualizace Call of Duty: Warzone přidává podporu 120 FPS na PS5

Před tím jediné, co někdo věděl o PS5 verzi Star Wars Jedi: Fallen order bylo, že hra vyjde na novou generací konzolí v průběhu tohoto roku. Uživatelé, kteří již vlastní verzi hry na systém PS4 a Xbox One si budou moci stáhnout bezplatný update.

Pokud jste z nějakého důvodu Star Wars Jedi: Fallen Order nehráli, potom byste tuto hru neměli zařadit do své herní knihovny.

Star Wars Jedi: Fallen Order je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno