Star Wars Jedi: Fallen Order má skrytý easter egg Order 66
Domů » Hry » Novinky » Star Wars Jedi: Fallen Order má skrytý easter egg Order 66

Star Wars Jedi: Fallen Order má skrytý easter egg Order 66

21.11.2019
Publikoval:

Na konci minulého týdne vyšla dlouho očekávaná příběhová hra Star Wars Jedi: Fallen Order od vývojářů z Respawn Entertainment, kterou si v těchto dnech užívá velké množství hráčů.

Respawn do své hry ukryl také řadu easter eggů, na které mohou hráči snadno narazit, jsou tu ale i takové, které je třeba trochu více hledat. Jedním z nich je i Execute Order 66, který mohlo řada hráčů minout.

Tento Easter Egg se nachází hned z kraje hry, kde je časná sekvence, ve které Cal sleduje někoho ve vlaku. Po chvíli Cal přejde do dveří, které nemůže otevřít. Většina hráčů několikrát vyzkouší dveře, uvědomí si, že jsou zamčené a otočí se a pokračuje v sekvenci. Pokud však hráč trvá na otevření dveří, tak následně narazí na tento easter egg. Musí však prozkoumat možnost otevření dveří 66 krát, než se spustí zvuková nahrávka v níž Palpatine přikáže “Execute Order 66

Přečtěte si  Recenze: Metro Redux na Switch - Další velmi kvalitní port

Co je Order 66? Ve světě Star Wars je Order 66, neboli také Clone Protocol 66 tajným příkazem, který označuje všechny Jedi jako zrádce a přikazuje jejich okamžité zabití. Hra Star Wars Jedi: Fallen Order je zasazena do období cca 5 let po tomto rozkazu.

Star Wars Jedi: Fallen Order je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Další doporučené příspěvky
 
Naughty Dog potvrzuje, že vznik nové hry ze série Uncharted je možný

Během rozhovoru o The Last of Us 2 Neil Druckmann,...