Hráči, kteří si předobjednají nově oznámenou hru od Respawn Entertainment, Star Wars Jedi: Fallen Order, získají přístup k některým unikátním kosmetickým vylepšením jejích světelného meče a droida.

Včera večer Respawn odhalil první trailer k jejich nadcházející hře Star Wars Jedi: Fallen Order a vzápětí byly také odhaleny podrobnosti ke standardní a deluxe edici.

Hráči, kteří si předobjednají jednu z těchto dvou edicí hry, získají přístup k jedinečnému kosmetickému vybavení pro lightsaber, stejně jako droida, BD-1, který je společníkem hlavního hrdiny po celou dobu hry. Deluxe Edition bude také obsahovat záběry ze zákulisí vývoje hry a kromě toho se zdá, že tato verze bude obsahovat i další speciální kosmetiku.

Tyto předobjednávkové bonusy se zdají být docela standardní pro hru pro jednoho hráče, jako je tato. Vince Zampella, Respawn Entertainment, řekl, že hra bude plně zážitkem pro jednoho hráče bez mikrotransakcí Ovšem je otázkou, zda i přes toto oznámení, nakonec Respawn po nějaké době na nátlak EA nějaké mikrotransakce do hry nepřidá.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Níže se také můžete podívat na několik koncept artů k této hře, které následně po oznámení Respawn Entertainment sdílel.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. listopadu. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno