Respawn Entertainment společně s EA představili během Star Wars Celebration v Chicagu svou novou hru Star Wars: Jedi Fallen Order.

Studio stojící za úspěšnými hrami jako Titanfall, nebo Apex Legends dnes v Chicagu představilo svou zbrusu novou příběhovou hru ze světa Star Wars.

Toto odhalení potvrzuje, že to bude hra pro jednoho hráče bez mikrotransakcí a že Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde na PC, PS4 a Xbox One 15. listopadu.

Jedná se o akční adventuru z pohledu třetí osoby s puzzly a samozřejmě i bojovými prvky. Děj se odehrává v období mezi Revenge of Sith a původní Star Wars sérií. Jak bylo dříve uvedeno budeme hrát za Padawana, který přežil Order 66, kdy nejtěžším úkolem bude přežít v době kdy Galaxii ovládá Impérium.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Představen byl také nový droid jménem BD-1, který bude společníkem hlavního hrdiny a zařadí se dle vývojářů mezi další oblíbené droidy jako R2D2 C3PO, BB-8 a dalších. Dle vývojářů budou Epire Troopers sloužící Impériu speciálně vycvičeni pro boj s rytíři Jedi a jejich likvidaci.

Star Wars: Jedi Fallen Order vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno