Pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order bylo oficiálně odhaleno a příští rok se do něj vrátí Cal Kestis a BD-1 s dalším dobrodružstvím.

Začátkem tohoto roku EA oficiálně potvrdilo, že přímé pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order z roku 2019 byla jednou ze tří nových  her Star Wars, na kterých Respawn Entertainment pracuje, a od té doby uniklo několik podrobností o hře. Mnoho z nich bylo potvrzeno nyní, díky oficiálnímu oznámení hry na Star Wars Celebration.

V souladu s úniky se hra jmenuje Star Wars Jedi: Survivor. Odehrává se pět let po událostech Fallen Order, kde se Cal Kestis a BD-1 vracejí na další nebezpečnou cestu. Kal, jako jeden z posledních zbývajících Jediů v galaxii, je stále na útěku před Impériem a jeho Inkvizitory a vypadá to, že Velký Inkvizitor, který byl v první hře spíše stínovou postavou, bude mít tentokrát mnohem výraznější roli. Je v popředí a uprostřed traileru na hru, na který se můžete podívat níže.

Přečti si  Unikly záběry ze hry Deadlock, které ukazují steampunkový svět a postavy nové střílečky od společnosti Valve

Jak tvrdily úniky, Star Wars Jedi: Survivor nebude cross-gen a Stig Asmussen, který bude opět herním ředitelem říká, že to hře umožní poskytovat dynamičtější boj.

Ještě před dokončením Jedi: Fallen Order měl náš tým vizi, jak přenést dobrodružství pro Cala, BD a posádku do pokračování,“ říká Asmussen v tiskové zprávě. „Jedi: Survivor pracujeme spolu s Lucasfilm Games, abychom navázali na dědictví Jedi: Fallen Order. Využíváme pokročilé technologie k vytvoření dynamičtějšího boje Jedi a filmového vyprávění, abychom rozšířili Calův příběh, jak dospívá a přežívá v temných časech. Nemůžeme se dočkat, až se o této hře podělíme se světem později v tomto roce.“

Miliony fanoušků Star Wars  byly uchváceny příběhem Cala Kestise a jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s vývojáři z Respawnu na pokračování tohoto epického příběhu,“ řekl Douglas Reilly, viceprezident Lucasfilm Games. „Nemohli jsme být nadšenější z odhalení Star Wars  Jedi: Survivor a této další kapitoly cesty Cala Kestise s hráči z celého světa.

Přečti si  Trailer na hru Elden Ring: Shadow of the Erdtree láká na neviditelnou válku a Messmerovu sílu

Star Wars Jedi: Survivor vyjde v roce 2023 pro PS5, Xbox Series X/S a PC. Jak bylo uvedeno výše, Asmussen řekl, že více bude odhaleno později v tomto roce, i když se teprve uvidí, kdy přesně to bude. Mezitím zůstaňte naladěni na další aktualizace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno