Poté, co nedávno byl odhalen název Jeffem Grubbem z VentureBeat, bylo nyní zúženo okno vydání na příští rok. 

Do Star Wars Celebration zbývají ještě dobré dva týdny, ale zvěsti o Star Wars Jedi: Survivor, zjevném pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order, neustále přichází. Jeff Grubb z VentureBeat nedávno oznámil název a nyní máme i jasnější představu o termínu vydání, které by mělo být v roce 2023. V nedávném tweetu poznamenal, že hra bude spuštěna v únoru nebo březnu příštího roku.

Pokračování údajně nevyjde na konzole předchozí generace a volí pouze současnou generaci (spolu s PC). Společnosti Electronic Arts a Lucasfilm Games začátkem tohoto roku potvrdily, že pokračování je ve vývoji a Stig Asmussen se opět chopil role herního ředitele. Další podrobnosti, včetně nového jména, musí být ještě oficiálně potvrzeny.

Přečti si  Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition vyjde 25. června

Další dva tituly Star Wars jsou v EA ve vývoji. První je střílečka z pohledu první osoby v čele s herním režisérem Peterem Hirschmannem, který dříve pracoval na původních hrách Star Wars Battlefront. Druhý pochází od Bit Reactor, nově založeného studia, a jde o strategický titul vedený Gregem Foerscthem (bývalým uměleckým ředitelem XCOM: Enemy Unknown a XCOM 2).

Star Wars Celebration probíhá od 26. do 29. května, takže zůstaňte na příjmu na oficiální oznámení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno