Bohužel Switch vydání Knights of the Old Republic 2 má po určité cutscéně chybu, která brání v dokončení hry. Studio Spyr uvedlo, že pracuje na opravě.

Krátce po vydání Star Wars: Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords pro Nintendo Switch studio Aspyr Media na Twitteru oznámilo, že si je vědomo chyby, která je ve vydání pro Switch přítomna.

Zatímco studio není schopno slíbit ETA pro aktualizaci, která by mohla chybu opravit, studio uvedlo, že na tom pracuje. Chyba je poměrně závažná a hráči hlásí, že hru nelze dokončit.

Pro ty, kteří by mohli raději přijmout nějaké vedlejší úkoly, než narazí na chybu, hra údajně spadne po cutscéně Basilisk Crash při přistání na Onderonu.

Přečti si  První rozšíření Dying Light 2 Stay Human bude podle Leaku s motivem gladiátorů

Star Wars: Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords vyšlo na Switch dříve v červnu. Vzhledem k velikosti instalace 15,7 GB stojí vydání hry Switch na eShopu Nintendo za 15 $.

Vydání Star Wars: Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords pro Nintendo Switch také obsahuje obsah, který byl vyjmut z původního vydání hry, včetně nových dialogů a interakcí posádky, bonusové mise a přepracovaného konce. Obnovený obsah je nastaven pro vydání jako bezplatné DLC po spuštění.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno