Seznam významných studií známých svými vynikajícími hrami pro jednoho hráče, které skončily v honbě za trendy živých služeb a nevyhnutelně ztroskotaly, se každým rokem prodlužuje, a přestože každý nový přírůstek na tomto seznamu bolí, jedním z nejnešťastnějších přírůstků se stalo studio Rocksteady Studios, které v rámci hry Batman: Arkham vydalo zničující looter střílečku Suicide Squad: Kill the Justice League na začátku letošního roku.

Nepřekvapivě to však nevypadá, že by se Rocksteady hodlalo držet multiplayerového programu příliš dlouho. Po kritickém i komerčním neúspěchu Suicide Squad: Kill the Justice League, nyní Jason Schreier z agentury Bloomberg uvádí, že se studio hodlá vrátit k vývoji her pro jednoho hráče. Přesněji řečeno, podle Schreiera bude Rocksteady mateřské společnosti WB Games předkládat novou hru pro jednoho hráče, která je považována za návrat ke kořenům.

Přečti si  Dragon Age: The Veilguard odhaluje nové hrdinské společníky

Samozřejmě je úplně jiná otázka, jestli se jedná o něco, co WB zaujme, zvlášť vzhledem k tomu, že společnost trvá na tom, že se bude držet svých plánů na živé služby, ale po tom, jak dopadl Suicide Squad, je možná na místě tyto plány přehodnotit.

Nedávno WB oznámilo, že neúspěch Suicide Squad pro společnost znamenal obrovskou ztrátu ve výši 200 milionů dolarů. Začátkem tohoto roku se objevily zprávy, že pátá sezóna po uvedení hry v roce 2025 bude její poslední.

Schreierova zpráva mezitím tvrdí, že Rocksteady v současné době pomáhá také jinému studiu vlastněnému WB, Avalanche Software, s vývojem “ Director’s Cut“ pro uznávané RPG Hogwarts Legacy z roku 2022. Více informací o něm si můžete přečíst zde.

Přečti si  Vydání systému PS5 Pro se skutečně dočkáme ještě letos

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno