Studio hledá zkušeného uměleckého ředitele, který se „vydá na novou cestu!“.

Studio Sony Santa Monica, které stojí za sérií God of War, se možná chystá pracovat na dalším dosud neoznámeném titulu, alespoň to naznačuje seznam volných pracovních pozic.

Studio zveřejnilo na svém oficiálním Twitteru nový seznam volných pracovních pozic a uvedlo, že „hledá zkušeného uměleckého ředitele pro vývoj nového neohlášeného titulu!“ I když není překvapením, že nesdílejí žádné podrobnosti neohlášeného titulu, je zajímavé vidět, že by mohli vedle God of War: Ragnarok pracovat i na druhé hře.

Nabídka práce nabízí potenciálním uchazečům šanci vstoupit do studia Sony Monica, když se „vydávají na novou cestu“, a vyžaduje, aby uchazeč měl alespoň 10 let zkušeností na podobné pozici. Pokud budou úspěšní, budou „rozvíjet estetické pilíře projektu“.

Přečti si  Přichází PlayStation Days of Play 2021

Studio Santa Monica také stále najímalo vývojáře na God of War: Ragnarok. Nedávno bylo potvrzeno, že zvukový designér Beau Anthony Jiminez se připojí k týmu God of War. Jeho předchozí práce zahrnuje hry jako The Last of Us Part IIUncharted: The Lost Legacy, takže do studia vstupuje s velmi bohatými zkušenostmi. 

God of War: Ragnarok byl světu poprvé představen během akce Sony PlayStation Showcase v září. Krátce na to hra také převzala titul nejočekávanější hra roku v mnoha anketách. 

God of War: Ragnarok je nyní ve vývoji exkluzivně pro systémy PlayStation.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno