Beau Anthony Jiminez přináší týmu God of War své bohaté zkušenosti.

God of War: Ragnarok je jednou z nejočekávanějších her roku 2021. Hra se těší obrovské pozornosti od svého loňského oznámení během Sony The Future of Gaming PS5 Show.

Jak se zdá, tak studio Sony Santa Monica nyní získalo velkou podporu v podobě velmi zkušeného zvukového designéra. Beaua Anthonyho Jimineze, jehož předchozí počiny zahrnují klasiky Sony, jako The Last of Us Part II a Uncharted: The Lost Legacy. Jiminez na Twitteru potvrdil, že se připojil k vývojovému týmu God of War.

Ve svém tweetu uvedl:

“Je nám ctí přispět k tradici PlayStationu, která posouvá odvětví vpřed pomocí ikonicky znějících zážitků … počínaje dalším titulem God of War!”

Mezi další Jiminezovy práce patří The WitnessDestiny 2 a Ori and the Blind Forest, takže bezpochyby přinese týmu spoustu talentu do jednoho z nejprestižnějších videoherních studií. Není to však jediná posila, která do studia Santa Monica přibyla. V listopadu se potvrdilo, že se ke studiu připojila také další osobnost a to Alanah Pearce.

I když je vydání hry primárně plánováno pro PS5, tak se v posledních týdnech čím dál tím více hovoří o tom, že by hra mohla dorazit také na PS4.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

God of War: Ragnarok je nyní ve vývoji exkluzivně pro systém PlayStation.

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno