Kup nám pivo

Vývojář Ascendant Studios, který nedávno vydal Immortals of Aveum, oznámil, že propouští přibližně 45 procent svého týmu. Generální ředitel studia Bret Robbins to oznámil na platformě sociálních médií X a označil to za obtížné, ale nezbytné rozhodnutí.

Dnes jsme zlomeni, když se rozcházíme s přáteli a kolegy z Ascendant Studios – asi 45 % našeho týmu,“ stojí v prohlášení Robbinse. „Bylo to bolestně obtížné, ale nezbytné rozhodnutí, které nebylo učiněno lehce; nicméně tuto úpravu musíme provést nyní, když jsme Immortals of Aveum odeslali.

Zatímco Robbins uvedl, že propouštění se dotklo téměř poloviny týmu, generální ředitel neprozradil konkrétní počet zaměstnanců, kteří byli ze studia propuštěni.

Immortals of Aveum vyšlo na PC a konzole v srpnu a od té doby se dočkalo aktualizací a oprav, které se zaměřují na vylepšení grafiky na konzolích. Aktualizace ze začátku tohoto měsíce se zaměřila na zlepšení poklesu FPS a koktání ve verzi hry pro Xbox Series S.

Přečti si  Hacker tvrdí, že zdrojový kód GTA 6 je volně dostupný

Další podrobnosti o Immortals of Aveum najdete v naší recenzi

ASUS For Ludens Who Dare
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno