Včera hostilo Nintendo speciální Nintendo Direct stream určený výhradně nadcházející bojové hře Super Smash Bros. Ultimate, který odhalil spoustu nových detailů.

Během streamu, kdy byly odhaleny nové postavy jako King K. Rool z Donkey Kong Country a bojovníci ze série Castlevania, oznámil režisér hry Masahiro Sakurai, že se fanoušci mohou před vydáním hry těšit na odhalení ještě několika dosud neoznámených postav.

Samotné vydání hry je naplánováno na prosinec, takže mají tvůrci dostatek času na představení řady dalších postav, které doplní již tak početný seznam, ve kterém jsou například: Solid Snake ze série Metal Gear, Cloud z Final Fantasy7, Donkey Kong a další.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Pokud bychom měli spekulovat, tak bych si tipl, že Nintendo přidá další postavy ze své historie, jako Luigy, Waluigi, Wario nebo populární postavy dalších třetích stran, jako Banjo a Kazooie, kteří by do hry mohli přijít díky vřelé cross-play spolupráci, mezi konzolemi Nintendo Switch a Xbox One. Sám Phil Spencer uvedl, že by tyto dvě postavy rád ve hře viděl.

Samozřejmě se jedná čistě o spekulace a je třeba si počkat na to až Nintendo další postavy oficiálně představí.

Super Smash Bros. Ultimate vychází 7, prosince exkluzivně na Nintendo Switch.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno