Switch verze The Outer Worlds se opozdí kvůli Coronaviru
Domů » Nintendo » Switch verze The Outer Worlds se opozdí kvůli Coronaviru

Switch verze The Outer Worlds se opozdí kvůli Coronaviru

7.2.2020
Publikoval:

Pokud jste se těšili, jak si příští měsíc zahrajete The Outer Worlds na cestách díky Nintendu Switch, potom vás musíme zklamat, protože vydání hry bylo odloženo na neurčito kvůli Coronaviru.

Zdá se, že Coronavirus způsobuje v odvětví videoher v poslední době nejrůznější problémy. Poté, co bylo oznámeno, že tato choroba nyní ovlivnila schopnost společnosti Nintendo dodávat produkty po celém Japonsku, virus nyní zpozdil také vydání The Outer Worlds na Switch.

Vydavatel Private Division na Twitteru oznámil, že v důsledku rozšíření Coronaviru  je nyní port Switch The Outer Worlds odložen na neurčito. Studio Virtuos, které je za Switch port hry zodpovědné totiž sídlí v Číně, která je primárním místem šíření Coronaviru. Vzhledem k propuknutí nemoci byly kanceláře Virtuosu nedávno uzavřeny, což znamená, že nebudou schopny dodržet dříve oznámené datum vydání hry, které bylo stanoveno na 6. března.

Přečtěte si  DEATH STRANDING k GeForce RTX zdarma. Vycházejí také optimalizované Game Ready ovladače

Tato aktualizace Switch verze přichází pouze týden poté, co Private Division oznámilo datum vydání The Outer Worlds na Switch. Je zřejmé, že minulý týden byl u vydavatele a týmu ve Virtuosu hektický a donutil je učinit toto rozhodnutí.

Pokud je v tom všem jedna pozitivní poznámka, tak Private Division dnes také oznámila, že fyzická verze The Outer Worlds pro Switch vyjde také ve fyzické podobě. Dřívější oznámení uvádělo, že krabičky budou obsahovat jen kód ke stažení hry.

Přečtěte si  Zkušební verze Uplay + je nyní k dispozici zdarma na PC do 27. července

The Outer Worlds je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
EA vydá v příštím roce na Switch 7 her

Zdá se, že EA zvyšuje podporu Nintendo Switch a v...