Switch verze The Outer Worlds se opozdí kvůli Coronaviru
Domů » Nintendo » Switch verze The Outer Worlds se opozdí kvůli Coronaviru

Switch verze The Outer Worlds se opozdí kvůli Coronaviru

7.2.2020
Publikoval:

Pokud jste se těšili, jak si příští měsíc zahrajete The Outer Worlds na cestách díky Nintendu Switch, potom vás musíme zklamat, protože vydání hry bylo odloženo na neurčito kvůli Coronaviru.

Zdá se, že Coronavirus způsobuje v odvětví videoher v poslední době nejrůznější problémy. Poté, co bylo oznámeno, že tato choroba nyní ovlivnila schopnost společnosti Nintendo dodávat produkty po celém Japonsku, virus nyní zpozdil také vydání The Outer Worlds na Switch.

Vydavatel Private Division na Twitteru oznámil, že v důsledku rozšíření Coronaviru  je nyní port Switch The Outer Worlds odložen na neurčito. Studio Virtuos, které je za Switch port hry zodpovědné totiž sídlí v Číně, která je primárním místem šíření Coronaviru. Vzhledem k propuknutí nemoci byly kanceláře Virtuosu nedávno uzavřeny, což znamená, že nebudou schopny dodržet dříve oznámené datum vydání hry, které bylo stanoveno na 6. března.

Přečtěte si  Nový event v Apex Legends a problémy EA

Tato aktualizace Switch verze přichází pouze týden poté, co Private Division oznámilo datum vydání The Outer Worlds na Switch. Je zřejmé, že minulý týden byl u vydavatele a týmu ve Virtuosu hektický a donutil je učinit toto rozhodnutí.

Pokud je v tom všem jedna pozitivní poznámka, tak Private Division dnes také oznámila, že fyzická verze The Outer Worlds pro Switch vyjde také ve fyzické podobě. Dřívější oznámení uvádělo, že krabičky budou obsahovat jen kód ke stažení hry.

Přečtěte si  Cyberpunk 2077 nabídne bezplatný upgrade na Xbox Series X

The Outer Worlds je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Recenze: Metro Redux na Switch – Další velmi kvalitní port

Balíček Redux s hrami Metro 2033 a Metro: Last Light...