Take-Two Interactive pracuje na sequelech a nové IP
Domů » Hry » Novinky » Take-Two Interactive pracuje na sequelech a nové IP

Take-Two Interactive pracuje na sequelech a nové IP

8.11.2019
Publikoval:

Sequely největších franšíz a také vzrušující nová IP“ jsou v plánu v Take-Two Interactive.

Take-Two Interactive vlastní vývojáře a vydavatele, jako jsou Rockstar Games, 2K a Private Division, a vykázali pozitivní výsledky za Q2 2019. Zatímco finanční výsledky Take-Two odhalily věci, jako je například okno pro vydání Switch verze The Outer Worlds, Take-Two CEO Strauss Zelnick také teasoval, jaké hry v budoucnu od jeho společnosti přijdou.

Kromě toho, že s Take-Two Interactive chválil mnoho svých úspěšných titulů, jako jsou Borderlands 3, Red Dead Redemption 2 a NBA 2K20, dotkl se také toho, co je v plánu. Je zajímavé, že tvrdí, že „Take-Two má nejsilnější vývojový plán ve své historii, včetně pokračování největších franšíz a také vzrušující novou IP.“

Přečtěte si  Recenze: Need for Speed Heat - Hra, kterou bychom tak rádi milovali

Zatímco v minulém roce vyšly velmi žádaná pokračování Red Dead Redemption a Borderlands , Take-Two má prsty ve spoustě dalších franšíz, které by lidé chtěli více vidět. Všem se jistě hned na mysli objeví hry jako: Grand Theft Auto, Mafia, XCOM a BioShock . “Aktivně investujeme na rozvíjejících se trzích, platformách a obchodních modelech a jsme mimořádně dobře připraveni vydělávat na pozitivních trendech v našem odvětví a generovat růst a expanzi marží v dlouhodobém horizontu,” řekl Zelnick. 

Pravděpodobně to znamená, že se dočkáme nejen sequelů skvělých značek, ale také dalších agresivních mikrotransakcí.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů