Sequely největších franšíz a také vzrušující nová IP“ jsou v plánu v Take-Two Interactive.

Take-Two Interactive vlastní vývojáře a vydavatele, jako jsou Rockstar Games, 2K a Private Division, a vykázali pozitivní výsledky za Q2 2019. Zatímco finanční výsledky Take-Two odhalily věci, jako je například okno pro vydání Switch verze The Outer Worlds, Take-Two CEO Strauss Zelnick také teasoval, jaké hry v budoucnu od jeho společnosti přijdou.

Kromě toho, že s Take-Two Interactive chválil mnoho svých úspěšných titulů, jako jsou Borderlands 3, Red Dead Redemption 2 a NBA 2K20, dotkl se také toho, co je v plánu. Je zajímavé, že tvrdí, že „Take-Two má nejsilnější vývojový plán ve své historii, včetně pokračování největších franšíz a také vzrušující novou IP.“

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Zatímco v minulém roce vyšly velmi žádaná pokračování Red Dead Redemption a Borderlands , Take-Two má prsty ve spoustě dalších franšíz, které by lidé chtěli více vidět. Všem se jistě hned na mysli objeví hry jako: Grand Theft Auto, Mafia, XCOM a BioShock . “Aktivně investujeme na rozvíjejících se trzích, platformách a obchodních modelech a jsme mimořádně dobře připraveni vydělávat na pozitivních trendech v našem odvětví a generovat růst a expanzi marží v dlouhodobém horizontu,” řekl Zelnick. 

Pravděpodobně to znamená, že se dočkáme nejen sequelů skvělých značek, ale také dalších agresivních mikrotransakcí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno