Podle hlavního designéra hry první příběhové DLC Dying Light 2 „lidi překvapí“.

Po vydání hry, které bylo v únoru, už má Techland oči plně upřené k budoucnosti titulu. Zejména hlavní designér hry, Tymon Smektala, chce dát lidem vědět více o prvním příběhovém DLC Dying Light 2. Smektala prozrazuje (prostřednictvím wccftech ), že první DLC hry poběží „paralelně” s hlavním příběhem” a bude velmi příběhové. Smektala také odhaluje, že příběhové DLC spolu s dalšími nadcházejícími DLC balíčky „lidi pozitivně překvapí.”

Když se vrátíme k tématu příběhového DLC, Smektala dodal, že příběh se bude odehrávat „mimo hranice města Villedor“ a hráči jej mohou začít „hned poté, co Aiden dorazí do The City“. Kromě DLC pro jednoho hráče Smektala potvrdil, že Techland se letos a příští rok zaměří na přidávání „různých typů online zážitků“ do Dying Light 2.

Historie Techlandu naznačuje, že nikdy nenechá Dying Light 2 tak, jak je. Po více než 5 letech podpory původního Dying Light a dokonce i přenesení titulu z roku 2015 na konzole nové generace na začátku tohoto roku, Dying Light 2 naplňuje svůj dřívější slib dlouholeté podpory. Polské studio nedávno přidalo do Dying Light 2 New Game Plus po aktualizaci 1.3.0 a možnost hrát od začátku s upravenými parametry hry. Aby toho nebylo málo, fanoušci se stále mohou těšit na dříve odložený cloudový port pro Nintendo Switch.

Dying Light 2 je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno