Podle hlavního designéra hry první příběhové DLC Dying Light 2 „lidi překvapí“.

Po vydání hry, které bylo v únoru, už má Techland oči plně upřené k budoucnosti titulu. Zejména hlavní designér hry, Tymon Smektala, chce dát lidem vědět více o prvním příběhovém DLC Dying Light 2. Smektala prozrazuje (prostřednictvím wccftech ), že první DLC hry poběží „paralelně” s hlavním příběhem” a bude velmi příběhové. Smektala také odhaluje, že příběhové DLC spolu s dalšími nadcházejícími DLC balíčky „lidi pozitivně překvapí.”

Když se vrátíme k tématu příběhového DLC, Smektala dodal, že příběh se bude odehrávat „mimo hranice města Villedor“ a hráči jej mohou začít „hned poté, co Aiden dorazí do The City“. Kromě DLC pro jednoho hráče Smektala potvrdil, že Techland se letos a příští rok zaměří na přidávání „různých typů online zážitků“ do Dying Light 2.

Přečti si  Oznámení data vydání God of War Ragnarok se zjevně opozdilo

Historie Techlandu naznačuje, že nikdy nenechá Dying Light 2 tak, jak je. Po více než 5 letech podpory původního Dying Light a dokonce i přenesení titulu z roku 2015 na konzole nové generace na začátku tohoto roku, Dying Light 2 naplňuje svůj dřívější slib dlouholeté podpory. Polské studio nedávno přidalo do Dying Light 2 New Game Plus po aktualizaci 1.3.0 a možnost hrát od začátku s upravenými parametry hry. Aby toho nebylo málo, fanoušci se stále mohou těšit na dříve odložený cloudový port pro Nintendo Switch.

Dying Light 2 je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno