Andy Robinson z VGC oznámil, že „neslyší dobré informace“ a „vůbec by se nedivil, kdyby byla E3 tento týden zrušena“.

Electronic Entertainment Expo nebo E3 může být ohroženo zrušením. Poté, co NintendoXbox a nedávno Ubisoft oznámily, že se v na veletrhu neobjeví, Andy Robinson z VGC řekl, že o osudu E3 „neslyší dobré věci“.

Často je ohledně E3 těžké oddělit fakta od dohadů, ale není překvapením, že opravdu neslyším dobré věci. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby byla tento týden zrušena, ale doufám, že nebude. Je mi moc líto těch, kteří za tím stojí, kteří udělali vše, co se po nich žádalo,“ uvedl Robinson na Twitteru.

Hollie Bennett, vedoucí vlivů a angažovanosti ve Frontier Developments, řekla, že je to „škoda, protože toto je jednoduše nejnižší výstavní cena, jaká kdy byla stanovena. Mají také dobré plány. Tento rok vypadal opravdu jako skvělý pokus o návrat na E3.“

Ačkoli Robinson doufá, že se E3 stále uskuteční a zpočátku se k tomu stavěl „super pozitivně“, v současnosti je tu „příliš mnoho hluku, než abych si mohl být jistý“.

Letošní výstavu pořádá ReedPop, známý pro akce jako C2E2, EGX, New York Comic Con, PAX East a mnoho dalších, namísto Entertainment Software Association. Nereagoval na to, že Ubisoft odstoupil, ani nenabídl žádný náznak jeho zrušení.

Červen bude, co se herních akcí týče, stále nabitý. Summer Game Fest se vrací 9. června , zatímco Xbox Games Showcase a Starfield Direct jsou naplánovány na 11. června. Ubisoft Forward Live se také uskuteční 12. června, zatímco Sony by mělo ve stejný měsíc hostit nový PlayStation Showcase.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno