Ve hře FromSoftware není nic svaté. Všechno, co jsme považovali za hezké, je děsivé a monstra, která zabíjíme, mají často srdceryvné příběhy. 

Nemělo by pak být žádným překvapením, že fanoušci Elden Ring mají novou teorii: mírumilovné medúzy jsou ve skutečnosti duchové mrtvých dětí Lands Between.

Možná jste si všimli, že po polích Limgrave neběhají žádné děti. Trochu zvláštní ve světě, kde samotná smrt přestala fungovat. Kam se tedy poděli všichni ti malí?

Uživatel Redditu Puzzleheaded_Safe131 počítá s tím, že děti jsou tohoto krutého osudu nějakým způsobem ušetřeny a po smrti se z nich stanou medúzy. Existuje několik věcí, které tuto teorii podporují. Tou hlavním jsou sestry medúzy, kterým pomáháte. Jedněmi z nich jsou Aurelie a její sestra, které mají hrob na hřbitově na vrcholu hory. “Tady leží Aurelia a Aureliette, které nikdy neviděly hvězdy.” Touha spatřit noční oblohu a vydat se společně ke hvězdám je ta, kterou lze vykouzlit pouze v dětské mysli.

Přečti si  Rocket League oslaví 7. narozeniny speciálním eventem a odměnami

Další velkou věcí je, že medúzy jsou mírumilovné, pokud je nezasáhnete jako první, tak na vás nikdy nezaútočí. Backupusername věří, že to znamená, že příběh o štítu medúzy je také extrémně smutný.

Naznačují, že důvod, proč jsou kolem něj čtyři červené medúzy, signalizuje, že už jsou vůči vám agresivní, jen proto, že se snaží bránit svého mrtvého přítele. Nechtějí, aby někdo přišel a ukradl jeho tělo, takže ho chrání i násilím.

Elden Ring je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno