Ubisoft oznámil spuštění The Crew Motorfest, maximálního zážitku z jízdy v otevřeném světě! Hra je nyní k dispozici na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S a Xbox One a také na Windows PC prostřednictvím Epic Games Store a Ubisoft Store.

Hráči mohou také hrát Ultimate Edition hry s předplatným Ubisoft+ na Xbox, Amazon Luna a PC prostřednictvím Ubisoft Connect.

V The Crew Motorfest mohou hráči prozkoumat ostrov O’ahu na Havaji a zúčastnit se Motorfestu, vždy obnovovaného festivalu určeného pro všechny automobilové nadšence. V centru akce mohou objevit nové pohledy na automobilovou kulturu prostřednictvím výběru 15 tematických kampaní nazvaných Playlisty.

Každý seznam závodů přichází se specifickou atmosférou, hudbou, cíli, hratelností a odměnami. Playlisty plně ponoří hráče do nejlepších vesmírů automobilové kultury a umožní jim prozkoumat odkaz ikonických značek nebo zvládnout různé styly jízdy: od podzemních pouličních závodů v Made in Japan Playlist pro americká Muscle auta, off-road, závody na otevřených pláních, drift a další!

Elektrická superauta mají svůj playlist, celý o okamžitém surovém výkonu a hospodaření s energií… a staré klasiky ho mají také, se zcela odlišným herním nastavením, odstraněním GPS a asistovaným řízením, aby se vrátil pocit legendárních vozidel z minulosti. A automobilová kultura není jen o autech, ale také o lidech.

Aby hráči přinesli co nejvíce různých zážitků, do The Crew Motorfest přímo přispěla některá z největších jmen na scéně milující auta, včetně profesionálních řidičů, tunerů a tvůrců obsahu.

Ponořte se i vy do The Crew Motorfest na PC a konzolích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno