Nedávno jsme vás informovali o tom, že Massive Entertainment odsunuly vydání raidu pro The Division na květen, protože dle jejich vyjádření je pro ně důležitá kvalita herního zážitku, který má tato aktivita hráčům poskytnout.

Díky tomu mají tak hráči o něco více času na to poskládat si co nejlepší build, se kterým následné do raidu, Operation Dark Hours, vyrazí. Na internetu se již objevuje řada buildů pro jednotlivé třídy a my jsme pro vás vybrali několik nejzajímavějších, které pro vás nebudou představovat větší problém k sestavení.

Nejdůležitějším krokem je získání maximálního Gear Score, kterého asi nejrychleji dosáhnete v Occupied Dark Zone, kde získáte nejlepší  high-end kořist, stejně jako exotiku. Jak uvádí video níže nejlepší je dobývat památky (orientační body).

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Po dosažení maximálního Gear Score budou vaše další kroky směřovat k Recalibration Station, kde můžete vylepšit své vybavení tak aby bylo ještě lepší.

2 million damage Marksman SVD build

5 Million Damage sniper build

Pokud je vám build s 2 miliony damage málo, pak se podívejte na tento.

High Damage Explosive LMG build

One shot Grenades Division 2 build

Pokud máte nějaký vlastní build se kterým byste se chtěli podělit s ostatními hráči, tak nám o něm dejte vědět v komentáři, nebo na našem Discordu přímo v The Division 2 room.

The Division 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno