Naughty Dog se postarali o to, aby fanoušci již před rokem věděli, že The Last of Us: Part 2 se zaměří na Ellie jako hlavní postavu v tomto nadcházejícím PlayStation 4 exkluzivním titulu.

Zatímco Ellie bude hlavní postavou, kolem které se bude odehrávat všechen děj, tak tvůrci z Naughty Dog nedávno odhalili, že hra může obsahovat více než jednu hratelnou postavu. Ve svém rozhovoru s JeuxAct to prozradila gameplay designérka Emilia Schatz. Ta uvedla, že studio je zatím připraveno ukázat pouze Ellie jako hratelnou postavu. To se může v budoucnu změnit, ale studio zatím není připraveno o tom hovořit, natožpak něco ukázat.

Je toho ještě hodně, co jsme o hře neodhalili,” uvedla Schatz.

Je tak možné, že by jednou z hratelných postav, v určitém okamžiku hry, mohla být i žena, která byla fanoušky po představení traileru na PGW 2017 identifikována jako matka Ellie.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Jistě bude řada fanoušků namítat, že jsme nedávno uveřejnili informaci o tom, režisér hry Neil Druckman informoval o tom, že Ellie bude jedinou hratelnou postavou pokračování The Last of Us. Ovšem stejnou informaci uvedl i v případě prvního dílu, kdy prohlásil, že jediná hratelná postava bude Joel, přičemž v určité fázi hry se hráči ujali role Ellie.

Tak či onak, nezbývá než čekat na další informace o hře.

The Last of Us Part 2 se aktuálně vyvíjí exkluzivně pro PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno