Jaký bude přesný termín vydání The Last of US Part 2, je otázkou přinejmenším za milión. Hra byla odhalena před dvěma lety a od té doby jsme se toho až tak moc nedozvěděli.

I díky tomu by si řada fanoušků mohla myslet, že hra vyjde nejdříve v roce 2020, avšak velmi důvěryhodný zdroj, kterým je bývalá redaktorka amerického IGN odhalila, že hra vyjde na 100% letos.

Všechno to odstartovalo, když PlayStation zveřejnil video s nadcházejícími hrami pro rok 2019, které představilo nejen The Last of Us Part 2, ale také Death Stranding, Ghost of Tsushima, Erica a další.

TO ovšem není poprvé, kdy PlayStation publikoval takové video  a pokaždé, když to udělal, tvrdil, že bylo chybou zahrnout některé tituly do videa. I díky tomu se okamžitě začalo spekulovat o vydání The Last of Us Part 2 a i když Naughty Dog zatím nezveřejnilo nic, kde by bylo uveden oficiální termín vydání, tak bývalá redaktorka IGN Alanah Pearce zveřejnila na sociálních sítích zprávu, že TLOU2 100% vyjde .

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Je-li to skutečně pravda, můžeme očekávat oznámení v příštích týdnech s možným vydáním na podzim roku 2019.  Sony obvykle sdílí své plány pro vydání AAA na E3, nicméně společnost tuto akci letos vynechá. Nedávný únik italského Aazonu také uvedl termín vydání v tomto roce, takže jak se zdá, tak se této velmi, velmi, velmi očekávané PlayStation 4 exkluzivity letos opravdu dočkáme.

The Last of Us Part 2 je ve vývoji exkluzivně pro PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno