Režisér Neil Druckmann řekl, že The Last of Us Part 2 je nejambicióznější hrou studia, jakou kdy vytvořilo.

TLOU2 konečně zná svůj termín vydání a dle nejnovějšího traileru vypadá hra opravdu ohromně. A jak se zdá, tak by hráčům měla nabídnout opravdu spousty hodin skvělého příběhu plného emocí.

Po odhalení nejnovějšího traileru se režisér hry Neil Druckmann vydal na PlayStation Blog, aby se podělil o další informace k tomuto očekávanému titulu. Druckmann řekl, že práce na hře začala v tomto bodě před více než pěti lety a že tým Naughty Dog cítí velký tlak na to, aby splnil očekávání, která se na tým přenesla po úspěchu prvního titulu.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Druckmann dále vysvětlil, že  rozsah a ambice TLOU 2 rychle rostly v prvních dnech projektu. “Velmi brzy jsme si uvědomili, že jsme sestavovali nejambicióznější a nejdelší hru v 35 leté historii studia Naughty Dog. Abych vyprávěl tento druh příběhu, musí být hra masivní.” uvedl Druckann.

Je až neuvěřitelné, že studio dokázalo vytvořit ještě větší příběhovou hru než je Uncharted 4, která trvala 15 – 20 hodin. Hra bude natolik veliká, že podle prodejce Best Buy bude vydána na dvou discích, podobně jako Red Dead Redemption 2.

The Last of Us Part 2 vychází 21. února 2020 exkluzivně na PlayStation 4.

8 KOMENTÁŘE

  1. Bude hra mať čas titulky? Nikde sa nevie dočítať či oficiálne su potvrdené.. Niektoré e-shopy píšu že bude CZ lokalizáciu a niektoré hru majú v ponuke bez lokalizácie.. hmm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno