Pokud se těšíte na The Outer Worlds alespoň z poloviny tak, jako my v redakci, jistě vás zaskočila zpráva, že hře se dostane vylepšené péče pouze na konzoli Xbox One a nebude tak tzv. PS4 Pro Enhanced. Jak se ale zdá, pár detailů bylo ztraceno v překladu a vydavatelství Private Division se rozhodlo celou situaci vysvětlit.

Jeden z mnoha tweetů Windows Central, které úzce spolupracuje s vydavatelstvím Private Division, se věnoval konzolové verzi hry, potažmo její optimalizaci pro vylepšené verze Xboxu One a PlayStation 4. Vyplývalo z něj, že se vývojáři ze studia Obsidian tak trochu vykašlali na konzoli od Sony a věnovali se spíše záležitostem, ze kterých by těžila jen společnost Microsoft. Díky vztahům, které Obsidian s Microsoftem udržuje se nejednalo o příliš šokující zprávu.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Ukázalo se, že původní zdroj si tiskovou zprávu mírně upravil a nezveřejnil veškeré informace. Vydavatelství Private Division se do celé situace vložilo a celou situaci osvětlilo. Xbox One X rozjede The Outer Worlds v rozlišení 4K (včetně 4K textur). Ve 4k pojede hra i na PS4 Pro. Na toto rozlišení se ale dostane pouze uměle, ze 1440p.

The @OuterWorlds is enhanced for both Xbox One X and PS4 Pro. It includes 4K textures and resolution on Xbox One X and PC, and upsamples to 4K from 1440p on PS4 Pro. It looks great across all platforms and we’re excited for players to experience The Outer Worlds on October 25th.

— Private Division (@PrivateDivision) October 16, 2019

The Outer Worlds vychází 25.října pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Přečti si  Zamíří Sunset Overdrive na konzole PlayStation?

zdroj: vg247

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno