Čeká na vás horská pevnost s novým bossem, který během následujících týdnů získá nové formy, novými legendami a novou kosmetikou.

Před spuštěním hry Tiny Tina’s Wonderlands na Steamu je nyní k dispozici třetí Mirror of Mystery, Molten Mirrors. Sleduje Fatemakera, jak se pouští do opevněné horské pevnosti a ujímá se Fjodora, správce duší. Níže se podívejte na launch trailer.

Nepřátelé v Molten Mirrors začínají na úrovni 13 a posouvají se na další. První porážka Fyodora odemkne pistoli Stab-O-Matic, kouzlo Lovestruck Beau, amulet Protagonizer a zbraně na blízko, jako je Greed Warden a Petty Tantrum. Ty lze získat z Vesper’s Wheel of Fate pomocí Lost Souls.

S každým dalším týdnem získá Fjodor nové podoby a zpřístupní se nová legendární kořist. 30. června lze odemknout kouzlo Smithy’s Ire; 7. července přidává brnění Tyrant’s Truth; 14. července představuje zbraň Echoing Phoenix. Hráči mohou také odemykat novou kosmetiku jako náhodné dropy z nepřátel v DLC nebo Wheel of Fate.

Přečti si  Unikly první fotografie PlayStation VR2

Porážka Fyodora také přidává rozvržení úrovní a boj s bossy do Chaos Chambers, což dále promíchává jednotlivé běhy hrou v end-game. Molten Mirrors lze zakoupit buď samostatně, nebo se Season Passem. Zůstaňte naladěni na další podrobnosti o čtvrtém a posledním Mirror of Mystery, které přidává novou třídu Blightcaller.

Tiny Tina’s Wonderlands je nyní k dispozici pro konzole a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno