The Elder Scrolls 6 by teoreticky mohlo být teoreticky vydáno pouze pro Xbox a PC, což je dle Todda Howarda těžko uvěřitelné. 

Asi každý fanoušek Skyrimu si položil po oznámení informace, že Microsoft koupil Bethesdu, otázku, zda bude The Elder Scrolls 6 vydán jako exkluzivita pro Microsoft? Nyní promluvila nejpozoruhodnější tvář spojená s franšízou a je velmi nejasné uhodnout, co si myslí.

V rozhovoru pro GamesIndustry.biz byl Todd Howard z Bethesda Game Studios zjevně požádán o vyjádření k přesunu Bethesdy do Xbox Game Studios a o stav her vývojářů, které se objeví pouze na platformách Xbox. Howard zopakoval předchozí prohlášení Phila Spencera, že tituly Bethesdy mohou vyjít i na jiné platformy  „případ od případu“, ale také uznal, že mezi oběma stranami vždy existovaly nějaké dohody o exkluzivitách. Pokud se podíváte na každou hru série Elder Scrolls, potom měl vždy Xbox potažmo Microsoft vždy určitou exkluzivitu. “Až přijde čas, rozhodneme se, co má pro naše publikum nejlepší smysl, a já se dnes opravdu neodvážím tvrdit, jak to vypadá s TES 6, “ řekl Howard.

Poté bylo zmíněno, že myšlenka  The Elder Scrolls 6 přicházející pouze na platformy Xbox (včetně PC) by byla trochu překvapivá, zejména vzhledem k tomu, že  Skyrim v průběhu roku v podstatě přistál na všech platformách.  K této poznámce Howard jednoduše řekl: „Souhlasím, je těžké si to představit.“

Odhadujeme, že je velmi těžké uhodnout, jak to nakonec s TES 6 dopadne, protože titul je stále tak daleko a Bethesda Game Studios v současné době upřednostňují projekt Starfield.

Přečti si  Nejnovější aktualizace pro Xbox Series X | S dělá rychlé obnovení ještě rychlejším

Informace o The Elder Scrolls 6 pro vás budeme nadále sledovat. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno