Po necelém roce se Elite Squad Toma Clancyho v říjnu definitivně vypne.

Odpověď na to, zda se někdy dočkáme nové hry ze série Splinter Cell, je stále zjevně „ne“. Místo toho Ubisoft vložil Sama Fishera do dalších her Tom Clancy, které Ubisoft v poslední době publikoval. Nyní však o jednu z těchto her přijdeme.

Tom Clancy’s Elite Squad je mobilní titul, který byl vydán loni po odhalení na E3 2019. Kombinoval prvky RTS a RPG s bojem ve stylu X-com, postavil proti sobě hrdiny a padouchy z her jako Rainbow Six, Ghost Recon, Splinter Cell a dalších.

Hra však nikdy nenaplnila očekávání společnosti. Reklamy navíc ukázaly, že padouši mají logo, které vypadalo přesně jako Black Power Fist, což je absolutně neslučitelné s dobou v níž probíhají protesty Black Lives Matter. Navíc tam byly také nějaké antisemitské snímky, které hře udělali velmi špatnou reklamu.

Přečti si  Trailer k Rainbow Six Extraction představuje stealth

Navíc dva manažeři vývoje opustili Ubisoft jen před dvěma měsíci. Nevíme, proč odešli, ale možná věděli o konci hry dříve než my a tak si řekli, že je ideální doba najít si nové zaměstnání.

Studio Owlient dnes oznámilo, že Tom Clancy’s Elite Squad již nedostane nový obsah. 4. října 2021 budou servery vypnuty. Owlient popsal hru jako „již neudržitelnou“.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno