Podpora společnosti Ubisoft po uvedení Tom Clancy’s The Division 2 byla rozložena do tří epizod. Epizoda 1 vyšla v červenci a příští týden vyjde Epizoda 2 – Pentagon: The Last Castle.

Epizoda 2 nejenže přináší spoustu nového obsahu pro hráče, ale přinese také Update 6, který vyjde vedle toho a přinese také spoustu změn. 

Největším přínosem Tom Clancy’s The Division 2 Episode 2 – Pentagon: The Last Castle budou dvě nové hlavní mise, specializace Technik a dva další klasifikované úkoly pro majitele Year 1 Pass.  Dvě hlavní mise budou zaměřeny na obnovení bioreaktoru z Pentagonu, který lze použít k replikaci antivirových vzorků. Black Tusk zabrali Pentagon, takže hráči budou muset při regeneraci bioreaktoru čelit této organizaci.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Pokud jde o novou specializaci, technik, tak ten má k dispozici  raketomet, P-017 a sidearmu Maxim 9. Mají také přístup k granátům EMP a jejich variantou dovedností je Artificer Hive.

Nový PvP režim Team Elimination a je určen pro dva týmy po čtyřech hráčích bojujících o úplnou eliminaci druhého týmu. Byl přidán také nový režim s názvem Wharf a je kompatibilní se všemi režimy PvP.

Tom Clancy’s The Division 2 Episode 2 – Pentagon: The Last Castle bude k dispozici na PC, PS4 a Xbox One 22. říjjna.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno