Tom Clancy's The Division 2 se chystá získat tunu nového obsahu koncem tohoto měsíce
Domů » Hry » Novinky » Tom Clancy’s The Division 2 se chystá získat tunu nového obsahu koncem tohoto měsíce

Tom Clancy’s The Division 2 se chystá získat tunu nového obsahu koncem tohoto měsíce

9.10.2019
Publikoval:

Podpora společnosti Ubisoft po uvedení Tom Clancy’s The Division 2 byla rozložena do tří epizod. Epizoda 1 vyšla v červenci a příští týden vyjde Epizoda 2 – Pentagon: The Last Castle.

Epizoda 2 nejenže přináší spoustu nového obsahu pro hráče, ale přinese také Update 6, který vyjde vedle toho a přinese také spoustu změn. 

Největším přínosem Tom Clancy’s The Division 2 Episode 2 – Pentagon: The Last Castle budou dvě nové hlavní mise, specializace Technik a dva další klasifikované úkoly pro majitele Year 1 Pass.  Dvě hlavní mise budou zaměřeny na obnovení bioreaktoru z Pentagonu, který lze použít k replikaci antivirových vzorků. Black Tusk zabrali Pentagon, takže hráči budou muset při regeneraci bioreaktoru čelit této organizaci.

Přečtěte si  Zveřejněny prodeje Nintenda Switch v Severní Americe

Pokud jde o novou specializaci, technik, tak ten má k dispozici  raketomet, P-017 a sidearmu Maxim 9. Mají také přístup k granátům EMP a jejich variantou dovedností je Artificer Hive.

Nový PvP režim Team Elimination a je určen pro dva týmy po čtyřech hráčích bojujících o úplnou eliminaci druhého týmu. Byl přidán také nový režim s názvem Wharf a je kompatibilní se všemi režimy PvP.

Tom Clancy’s The Division 2 Episode 2 – Pentagon: The Last Castle bude k dispozici na PC, PS4 a Xbox One 22. říjjna.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Star Wars Jedi: Fallen Order je ve stavu GOLD
2 komentáře
  1. Profilový obrázek
    • Adam Jacik

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Zábavný Glitch v WWE 2K20 dělá z rozhodčího “mrzáka”

Chtěli jste někdy vidět, jak by vypadalo, kdyby rozhodčí ve...