Společnost SEGA Europe Ltd s potěšením oznamuje že Total War: Three Kingdoms Royal Edition je již v prodeji.

Hra je s českými titulky na PC!

Zažij s Total War THREE KINGDOMS: Royal Edition první výpravu této epické série do oněch dob hrdinů a legend, navíc vylepšenou zahrnutím prvního stahovatelného obsahu do hry s názvem Eight Princes. Jak se tvůj hrdina zapíše do dějin?

Total War: Three Kingdoms Royal Edition obsahuje:
• kompletní hru Total War: Three Kingdoms
• rozšíření Eight Princes

Total War: Three Kindoms je oceňovanou strategickou serií, která vykresluje epické boje ve starověké Číně. Tento titul kombinuje tahové budování impéria, správu státu a dobývání – to vše v reálném čase.

ČÍNA V ROCE 190

Tato krásná, ale rozdělěná země potřebuje nového císaře. Spojte Čínu pod svou nadvládu, vytvořte další velkou dynastii a budujte dědictví, které vydrží po staletí. Vyberte si jednoho z 11 legendárních válečníků a ovládněte celé království. Naverbujte hrdiny, kteří vám pomohou  porazit nepřátele. Vytvořte silná spojenectví a získejte respekt nepřátel. Nebo můžete jít politickou cestou plnou intrik. Je jen na vás jak si svět vašeho hrdinu zapamatuje ale jedno je jisté, čeká vás velké dobývání.

Přečti si  Vývojáři Returnalu zatím nepřišli na to, jak přidat Mid-Run Save

OBNOV STAROU ČÍNU

Prozkoumejte tři čínská království, jejíž krásy vám vyrazí dech. Probojujte se bujnou subtropickou vegetací, vyprahlou pouští a zasněženými horami. Žasněte nad legendárními místy jako je Velká čínská zeď a řeka Jang-c. Prozkoumejte starověkou Čínu a stanovte pořádek v zemi zmítané válkou.

NEJVĚTŠÍ ČÍNSKÉ LEGENDY

Utvořte nové impérium pomocí jednoho z jedenácti legendárních válečníků. Bezkonkurenční velitelé, mocní bojovníci a výjimeční politici. Každá z těchto postav má svůj vlastní herní styl a cíle. Přijměte hrdiny, kteří budou velet vašim armádám, spravovat provincie a posilovat růst vaší říše.

SYSTÉM GUANXI

Po vzoru čínského konceptu dynamických vztahů Guanxi Total War: Three Kingdoms zcela mění zážitek ze hry a postav. Vztahy legendárních hrdinů utvářejí budoucnost starověké Číny. Každá z těchto postav má svou osobnost, motivaci, oblíbenost a nelibost. Vytvářejte mezi sebou pouta, pozitivní i negativní, která ovlivní vývoj hry.

Přečti si  Generální ředitel společnosti Valve naznačuje, že Steam by se mohl do konce roku dostat na konzole

ČISTOTA UMĚNÍ

Díky úžasnému znázornění dynamiky bitev ukazuje Total War: Three Kingdoms skutečné umění války. Díky nádhernému uživatelskému rozhraní a grafice inspirované skutečnými čínskými místy bylo možné namalovat krásný obraz Číny.

SKUTEČNÝ ČAS A HARMNIE

V Total War: Three Kingdoms jsou tahové kampaně a bitvy v reálném čase propleteny víc než kdy předtím. Akce v bitvě mají nyní mnohem vážnější důsledky, které ovlivňují vztahy mezi vámi a vašimi hrdiny, stejně jako přátelství a soupeření, která se tvoří mezi jednotlivými postavami. Ve světě, kde jsou mocní spojenci jedním z klíčů úspěchu, se toto stává zcela novým prvkem, který vám pomůže vyhrát.

Total War: Three Kingdoms Royal Edition je nyní k dispozici na PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno