Nový gameplay trailer k připravované hře DOLMEN od Massive Work Studio předvádí brutální boj proti příšerám na cizí planetě.

Připravovaná sci-fi akční adventura DOLMEN od Massive Work předvedla zbrusu nový trailer na Gamescom Future Games Show. Trailer předvádí mnoho herních aspektů – včetně boje na blízko, boje na dálku a toho, co vypadá jako docela robustní systém buildů. Další podrobnosti najdete ve videu níže.

DOLMEN vidí hráče, kteří hrají za vojáka poslaného na cizí planetu zamořenou vetřelci, mimozemšťany a příšerami, aby dosáhli nezmiňovaného cíle. DOLMEN je hybridem akční hry z pohledu třetí osoby a střílečky. Hráči se mohou vybavit hromadu zbraní na dálku, ale také různými zbraněmi pro boj na blízko. K dispozici je také spousta brnění, která si hráči mohou vybavit, což naznačuje robustní systém buildů.

Přečti si  Nejlepší M4 loadout pro betu Modern Warfare 2

Vydání DOLMEN pro PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X a Xbox Series S je plánováno na rok 2022. Tato hra rozhodně vypadá zajímavě, i když není tak vybroušená nebo vizuálně působivá a zatím si určitě zaslouží naši pozornost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno