První opravdové pokračování hry Life is Strange od společnosti Square Enix dorazí ještě letos v podobě Life is Strange: Double Exposure. Děj se odehrává několik let po první hře a Max Caulfield se v něm ocitá na Caledonské univerzitě ve Vermontu a získává nové přátele, jako je Safi.

Nový trailer vyzdvihuje její osobnost a zároveň poskytuje více souvislostí o jejím přátelství s Max.

Safiya Llewellyn-Fayyad neboli Safi je propagována jako básnířka a člověk, který chce Max pomoci otevřít se. Věci se však obrátí k horšímu, když je jedné noci z ničeho nic zavražděna, což způsobí, že se v Max znovu probudí její schopnost ohýbat čas. Místo přetáčení však vstoupí do paralelní časové linie.

Přečti si  Vývojáři hry Frostpunk 2 představují vylepšený panel stromu nápadů a jeho čitelnost

V této časové linii je Safi stále naživu (vedle dalších změn), což by byla dobrá zpráva, kdyby její vrah nebyl stále na svobodě. Max doufá, že skokem mezi časovými liniemi vyřeší záhadu smrti své kamarádky. Zajímavé je, že je potvrzeno, že Safi je dcerou prezidentky Caledonu Yasmin, i když jak to bude do celého procesu zapadat, se teprve uvidí.

Life is Strange: Double Exposure vyjde v tomto roce pro Xbox Series X/S, PS5 a PC, verze pro Nintendo Switch se objeví později. Nepodporuje přenos uložených dat, ale respektuje zakončení první hry a umožňuje hráčům zvolit si při spuštění požadovaný výsledek svého předchozího počínání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno