Na Floridě v GLHF Game Baru, který se nachází na Jacksonville Landing v Jacksonville, se konal kvalifikační turnaj Madden NFL 19, během kterého došlo ke střelbě a první informace hovoří o tom, že na místě zůstali 3 mrtví a 9 vážně zraněných.

Šerifova kancelář v Jacksonville nyní případ vyšetřuje a žádá všechny, kteří byli přítomni aby neprodleně kontaktovali 911, aby pomohli policii najít podezřelé.

Kvalifikační turnaj byl navíc vysílán na Twitchi a to i v okamžiku, kdy došlo ke střelbě. Řada streamů a archivovaných videí byla okamžitě z internetu odstraněna. Ale v jednom videu je slyšet streamer, který komentuje, co se děje na obrazovce, když ho náhle přeruší výstřel. Zabrán do hraní a komentování si nejprve ani neuvědomuje co se děje a jen se divákům omlouvá za ránu, která přerušila jeho komentování. Následuje několik dalších výstřelů a křik lidí.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Další video ukazovalo hráče v turnaji během zápasu, potom je vidět laserový zaměřovač na hrudi jednoho z hráčů předtím, než se natáčení zastaví.
Mezitím společnost Electronic Arts, vydavatel Madden NFL 19 , vydala prohlášení o situaci na Twitteru.


Střelcem byl 24letý David Katz z Baltimoru ve státě Maryland na východě USA. Útočník na místě následně spáchal sebevraždu.
Není zatím jasné, jestli měl střelec nějaký motiv. Očekává se, že se tisková konference v Jacksonville, kde policie bude sdílet více informací o incidentu, uskuteční později.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno