Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, představuje headsety Creon. Jsou nabízeny ve tmavém či světlém designu a přinášejí analogový, resp. virtuální 7.1 prostorový zvuk.

Trust Creon je dostupný ve dvou verzích. Model GXT 344 je vyhotoven v tmavém, černo-červeném designu a GXT 354 ve světlém bílo-černém provedení. Hranatá linie náušníků s jemným koženkovým polstrováním zabezpečují maximální pohodlí uší. Pevnost a usazení na hlavě zajišťuje nastavitelný hlavový most s polstrováním. Obě mušle jsou otočitelné pro snadnější skladování a přepravu. Oba headsety disponují zatažitelným mikrofonem a integrovaným ovládáním na 2 m dlouhém kabelu.

Odlišností je zvukový přednes. Zatímco Trust GXT 344 Creon reprodukuje analogový zvuk přes 3,5mm jack konektor, Trust GXT 354 Creon se připojuje přes USB konektor s virtuálním 7.1 prostorovým výstupem.

Přečti si  Nové zdroje EVOLVEO nejen pro herní sestavy

Headset Trust GXT 344 Creon je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1399 Kč s DPH v České republice a 49,99 euro s DPH na Slovensku.

Headset Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1999 Kč s DPH v České republice a 69,99 euro s DPH na Slovensku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno