Turok a Turok 2 od Nightdive Studios se v nadcházejících dnech vrátí zpět domů, tedy na Nintendo Switch.

V roce 1997 vyšel Turok pro Nintendo 64 a záhy se stal jednou z nejpozoruhodnějších FPS her té doby a jednou z her, která tuto konzoli definovala.

Pamatuji si, že v té době měl Nintendo 64 i s Turokem můj kamarád, který bohužel neměl ke konzoli  paměťovou katu a tak nebylo možno tuto hru uložit. Takže po každém vypnutí konzole se hra musela hrát od začátku, což vedlo k tomu, že jsme první pasáže hry probíhali pomalu poslepu a dohrání hry vyžadovalo dlouhé plánování a přemlouvání rodičů.”

Od roku 2002 jsme tuto hru neměli možnost vidět na žádné z platforem Nintenda, tedy až dosud, kdy jsme se dozvěděli, že Nightdive Studios plánuje vydání remasteru hry Turok na Nintendo Switch a to již 18. března.

Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

Zajímavé je, že tato hra nebyla veřejně oznámena společností Nightdive Studios; místo toho se vývojáři rozhodli tiše vytvořit stránku hry na stránkách Nintendo, které nakonec objevil oblíbený uživatel Twitteru Niebel. Tato stránka potvrzuje výše uvedené datum vydání 18. března a odhaluje, že cena portu bude 25,19 USD.

Podíváme-li se blíže na popis hry, je zřejmé, že verze Turoka pro Nintendo Switch je tatáž, jako ostatní remastery dostupné na jiných platformách. V porovnání s Nintendo 64 verzí , port pro Switch dostane širokoúhlou podporu, vylepšenou grafiku a některé malé vylepšení hry i designu jednotlivých úrovní. Dle dalších informací by se měl o něco později na Switch objevit také remaster druhého dílu.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Turok Remastered vychází na Nintendo Switch 18. března. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno