Společnost Turtle Beach chystá na trh dvojici nových sluchátek které budou zaměřeny především pro uživatele konzolí.

První pro přímé propojení s Xboxem a k dispozici budou i sluchátka pro PS4. Sluchátka ponesou označení Stealth 700 Stealth 600. Oba modely budou mít samostatné SKU pro PlayStation 4 a Xbox One a budou nabízet bezdrátové připojení. Zatímco model pro PS4 bude vyžadovat USB klíč bude verze pro Xbox One prvními sluchátky, která bude možno propojit přímo s konzolí Xbox One bez nutnosti USB klíče.

Sluchátka budou nabízet virtuální prostorový zvuk Stealth 700 budou nabízet DTS Headphone: X Technology pro virtuální 7.1 zvuk na PS4 a Stealth 600 budou mít vlastní prostorovou technologii od Turtle Beach. Oba modely jsou vybaveny 50mm reproduktory obsahující exkluzivní technologii Superhuman Hearingkterý by měl zajistit zdůraznění drobné in-game zvukové podněty jako jsou kroky atd. Obě sluchátkové soupravy jsou navíc řešeny tak, aby byly velmi pohodlné i pro uživatele nosící brýle. Životnost akumulátoru je udávána v rozmezí 10-15 hodin aktivního používání při plném nabití baterie.

Přečti si  Nejnovější aktualizace pro Xbox Series X | S dělá rychlé obnovení ještě rychlejším

Ušní pohárky Stealth 700 se mají syntetické kožené čalounění, zatímco Stealth 600 využívá prodyšné síťoviny. Stealth 700 také nabízí aktivní potlačení hluku a Turtle Beach audio aplikaci, která umožní uživatelům vyladit nastavení ekvalizéru a poměru hlasitosti hra/chat.

Cena Stealth 700 a Stealth 600 je stanovena na $ 150 USD a $ 100 USD. Sluchátka by se měla dostat do prodeje v průběhu září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno