Režisér hry It Takes Two, Josef Fares, již hovoří o tom, jak skvělý bude další dosud neohlášený projekt Hazelight Studios.

Není pochyb o tom, že Josef Fares a Hazelight Studios vydávají skvělé hry. Jak A Way Out, tak It Takes Two se setkali s obrovskou chválou odborných kritiků i hráčské veřejnosti. A jak se zdá, tak si Fares věří i s jejich dalším dosud neoznámený projektem.

I přes fakt, že zatím nebylo oznámeno, na čem Hazelight Studios aktuálně pracují, Josef Fares už o ní začíná hovořit a naznačuje, že se bude řídit některými tématy nalezenými v obou stávajících titulech studia.

Fares během nedávného rozhovoru pro Push Square uvedl, že jeho další hra bude obsahovat scény, ze kterých se hráči budou cítit rozrušeně. Nejde údajně o žádné násilné scény, ale spíše o to, co jsme mohli prožít na konci A Way Out. A to je něco, co hráče přiměje k tou o hře ještě dlouho po dohrání hovořit.

Přečti si  Bungie rozeslalo influencerům zabývajícím se Destiny 2 zajímavý dárek s možnou tajnou zprávou

Fares naznačuje, že neohlášená hra bude mít podobný tón jako A Way Out a It Takes Two, jako je rytmus příběhu, který nutí hráče dělat věci, nepříjemné věci pro dosažení odměňujícího zážitku z dokončení příběhu a jeho prohlédnutí. It Takes Two bylo nejprodávanější hrou na Steamu a PlayStation Store, zatímco A Way Out se prodalo 3,5 miliónů kusů.

„Pokud se mě zeptáte na naši další hru, mohu vám nyní říci, že to bude ještě lepší, než It Takes Two,“ řekl Fares. „Bude to tak šílené. Jsem si jistý, že lidé budou uneseni.

Vzhledem k tomu, že Fares s oblibou oznamuje své hry během The Game Awards, dá se očekávat, že se oznámení o jeho další hře dočkáme právě zde.

Přečti si  Svět hraje The Elder Scrolls Online!

Jakmile budeme o další hře Josefa Farese a Hazelight Studios vědět více, budeme vás o tom informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno