Tento týden byla řada hráčů The Division 2 zklamána, když se dozvěděli, že nový raid Operation Dark Hours nebude podporovat matchmaking, a to i navzdory tvrzení Massive Entertainment, že každá činnost ve hře bude tuto funkci nabízet.

Vzhledem k tomu, že raidy v The Division 2 jsou určeny pro 8 hráčů, očekávalo se, že tato funkce bude o to více zapotřebí. Nicméně Massive by však v blízké budoucnosti mohl hledat řešení těchto stížností.

Komunitní vývojář Massive Entertainment Chris Gansler napsal příspěvek na blogu, v němž podrobně vysvětlil, proč se tým rozhodl nepřidat matchmaking do této aktivity. Raid Operatin Dark Hours byl navržen tak, aby aby byl velmi náročnou výzvou, kde hráči musí spolupracovat a také komunikovat, což je dle tvůrců nezbytné a tak vývojáři nechtěli hráče vrhnout do náhodně složených týmů.

Přečti si  Battlefield 6 potvrzen pro Xbox One a PS4

Gansler také objasnil, že záměrem bylo nabídnout matchaking pro každou činnost v The Division 2 při vydání, ale následně vydaný obsah jej nabízet nemusí. I přesto však vývojáři odhalili, že pracují na možnostech seskupení hráčů ve hře, ale nebude to tak jednoduché jako klasický matchmaking. Vysvětlily, že hráči budou muset mít možnost, jak posoudit, zda potenciální spoluhráči mají mikrofony, mluví stejným jazykem, a mají dobře optimalizovaný Division build.

V tento okamžiku mohou hráči využívat své klany, přátelé, nebo  webové stránky LFG, včetně našeho Discordu, kde se mohou na raid domlouvat dle platforem.

The Division 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno