I když se streamerovi podařilo dosáhnout neuvěřitelného scóre, tak zápas se svými spoluhráči nevyhrál.

iiTZTimmy , známý  streamer Apex Legends,  překonal světový rekord v množství poškození, které způsobil protihráčům během jedné hry. Níže se můžete podívat na tweet s tímto neskutečným scóre.

Populární streamer nejen vytvořil nový světový rekord, když v jedné hře nasbíral celkem 24 killů, dovedl svůj tým k vítězství a dosáhl na damage o hodnotě 9069. To vše během jednoho ze streamů probíhajícího 17. února 2021.

Po hře Timmy řekl:

“Mohl jsem dosáhnout 10k, opravdu jsem mohl.”

V Apex Legends je mnohem pomalejší time-to-kill než u běžných FPS her, jako je Call of Duty. Hráči tak mají mnohem více času na to se chránit a léčit se, takže přestřelky jsou mnohdy o to více delší a tvrdší. Hráči se tak často setkávají s faktem, že rozdají velké množství poškození, ale nashromáždí jen velmi malý počet zabití.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

Tato hra dokonce obsahuje odměnu za to, když se vám během jedné hry podaří nashromáždit damage přesahující 2000.

Kdo je iiTzTimmy?

Timmy ‘iiTzTimmy’ je americký Twitch streamer. Timmy často streamuje různé hry, ale hlavně hraje  Apex Legends . Tento dvacetiletý mladík nashromáždil na Twitchi více než 250.000 followerů.

Osobně bych se ale nedivil, kdyby za jeho úspěchem stálo něco nekalého, jelikož v posledních týdnech a měsících se stále více ukazuje, že řada populárních a uznávaných streamerů nějakým způsobem při hraní podvádělo.

Apex Legends je nyní zdarma k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S. Na nintendo Switch se hra dostane 9. března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno