Ubisoft vytvořil na Twitteru nový účet spojený se sérií Prince of Persia, což by mohlo znamenat, že se chystá oznámení o znovuoživení této herní série. 

Namísto zrušené E3 2020, společnost Ubisoft oznámila, že bude pořádat vlastní digitální akci nazvanou Ubisoft Forward, která by se měla uskutečnit na začátku července a během níž by nám společnost měla odtajnit své nadcházející plány.

I když v současné době nevíme jaká všechna oznámení má společnost připravena, tak se nyní zdá, že by se mohla potenciálně vrátit jedna z velmi oblíbených herních sérií. 

Na Redditu se objevila informace, že Ubisoft zaregistroval nový Twitterový účet pro franšízu Prince of Persia. Účet, který vlastní uživatelské jméno @PrinceOfPersia , je aktuálně nastaven jako soukromý a nemá žádné sledující a ani nesleduje žádné jiné účty. Byl také vytvořen v květnu 2020, což ukazuje, že se jedná o relativně nedávný krok. 

Ke zjištění o navázání účtu přímo na Ubisoft došlo pomocí formuláře a obnovu hesla, který jak se zdá je vázán přímo na některý z emailů společnosti.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Není neobvyklé, že vydavatelé videoher začnou vytvářet účty na sociálních sítích před odhalením nové hry nebo nového dílu stávající série. Jak se zdá, tak Ubisoft by skutečně mohl pracovat na oživení této populární série.

A co vy, byli byste nadšeni z oznámení nového Prince z Persie?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno