Herní ředitel Aaron Keller poděkoval těm, kteří se zúčastnili bety. “Takové testy jsou důležitou součástí procesu zlepšování Overwatch.”

Po skončení uzavřené PvP bety pro Overwatch 2 vývojářský tým Blizzardu oznámil novou událost, která se bude konat 16. června. Ta odhalí více podrobností o tom, co bude dál.

Ředitel hry Aaron Keller jménem týmu poděkoval těm, kteří se zúčastnili, a poznamenal: „Bylo tak vzrušující vidět naši komunitu hrát naši hru. Nadšení pro tuto hru a tento vesmír pro nás tolik znamená.

Overwatch jako svět, jako vesmír, je pro tým hluboce osobní; něco, do čeho vkládáme svůj čas, kreativní energii a vášeň. Může být děsivé dát něco, co pro vás tolik znamená, ven, aby se na to ostatní lidé podívali. Zvlášť, když víte, že to není hotové, a žádáte lidi o skutečnou a oprávněnou kritiku toho, co jste udělali. Testy, jako je tento, jsou důležitou součástí procesu zlepšování Overwatch . Nemůžeme se dočkat, až vezmeme vše, co jsme se z beta verze naučili, a použijeme to ve hře, a jsme tak nadšeni, že vám to můžeme vrátit.

Přečti si  Trailer na Redfall představuje otevřený svět, boj a kořist

Další podrobnosti o další fázi testování budou také sdíleny s postupem času. Nedávná uzavřená beta nabídla přístup ke čtyřem novým mapám – Midtown, New Queen Street, Circuit Royal a Colosseo – spolu s novým hrdinou v Sojourn. Nový režim, Push, byl také hratelný a několik hrdinů jako Sombra, Doomfist, Orisa a Bastion se dočkalo výrazného přepracování.

Blizzard již dříve potvrdil, že veřejné beta testování dorazí koncem tohoto roku s novými mapami, hrdiny a dalšími funkcemi. Možná, že událost příští měsíc nabídne nové informace, pokud ne, poskytne aktualizaci o PvE.

Overwatch 2 je nyní ve vývoji pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno