Verze pro PC obsahuje rozlišení 4K a podporu Ultra-Wide Monitor, přepracovaná rozhraní, automatickou pauzu, podporu DualSense a další.

Poté , co se v posledních několika měsících objevilo mnoho dat z různých obchodů, má Uncharted: Legacy of Thieves Collection od Naughty Dog oficiální datum vydání. Vychází 19. října pro PC prostřednictvím obchodu Epic Games Store a Steam, přičemž předprodeje jsou nyní k dispozici. Níže se podívejte na nejnovější trailer.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection obsahuje Uncharted 4: A Thief’s End a Uncharted: The Lost Legacy v jednom balení. Verze pro PC, vyvinutá společností Iron Galaxy Studios s Naughty Dog, podporuje rozlišení 4K a ultraširokoúhlé monitory. Možnosti grafiky zahrnují kvalitní textury a modely, stíny, odrazy, okolní okluzi a další.

DualSense je také použitelný na PC, ale můžete také použít DualShock 4, ovladače XInput a další gamepady (s přemapováním ovladače) spolu s klávesnicí a myší. Mezi další funkce patří vylepšené uživatelské rozhraní, přepracovaná uživatelská rozhraní, detekce a správa GPU a VRAM, automatické pozastavení, variabilní rychlost zatížení, podpora AMD Fidelity FX Super Resolution 2 a další.

Zůstaňte naladěni na další podrobnosti o portu v nadcházejících týdnech. Uncharted: Legacy of Thieves Collection je aktuálně k dispozici pro PS5. Podívejte se na naši recenzi zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno