Fanoušci věděli, že od doby, kdy bylo nové Call of Duty: Mdern Warfare vydáno, že vývojáři mají připraven i další obsah, který bude do hry postupně uvolňován, včetně všech nových operátorů, které mohou hráči použít v režimu pro více hráčů. 

Nyní se zdá, že data pro některé z těchto nových operátorů byla nalezena v souborech PC verze hry a obsahují i některé fanoušky velmi oblíbené postavy celé série.

V současné době bylo v souborech nalezeno 13 nových operátorů, včetně Farah, Simona “Ghost” Rileye. Zde je jejich kompletní seznam přesně tak jak je k vidění zleva na obrázku níže: Iskra, Kilgore, Nebo, Stohli, Trigg, Yandi, Farah, Ghost, Hooper, Kato, Lynch, Quin a Zedra.

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

Nejedná se o první úniky, protože  v souborech hry byly nedávno nalezeny také dvě zbraně. Soubory byly původně objeveny uživatelem Reddit Senescallo, který zveřejnil úniky na subredditu  Modern Warfare. 

Stejně jako u jiných operátorů bude pravděpodobně nutné splnit několik kroků před tím, než budou moci nové postavy odemknout, a zdá se zvláště pravděpodobné, že Ghost bude vyžadovat trochu více grindingu.

Call of Duty: Modern Warfare  je nyní k dispozici pro PS4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno