Novozélandskému PlayStationu uniklo několik drobných informací o této nové hře od Sucker Punch.

Jak již víme Ghost of Tsushima má být mnohem větší hrou, než inFamous: Second Son. Také víme, že hra je interně již plně hratelná a samotný prezident Sony si příběh, design i samotnou hratelnost velmi pochvaluje.

Nyní však uniklo několik drobných informací naznačující příběhovou linku samotné hry.

Ocel a meč – musíte ovládnout obojí, abyste přežili v tomto kolosálním pátrání v Japonsku roku 1274, kdy mongolská armáda obsadila ostrov Tsushima. Vezměte si brnění, nabruste si katanu, nachystejte si luk a převezmete roli Jina, týraného samuraje, který zůstane jedinou nadějí na ostrově proti bezohlednému Khanovi a jeho zlověstné říši. 

Cestou skrz houpajících se bambusové lesy, vyzdobené hrady a půvabnou krajinu se jedna odvážná duše musí potýkat s obrovskými výzvami. Dokážete vytvořit svou legendu jako “Ducha” v krvavém příběhu o zradě a oběti inspirovaném klasickými samurajskými příběhy?

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

To jistě nejsou největší spoilery, ale i tak byly tyto řádky rychle odstraněny z internetu a jak se zdá tak Ghost of Tsushima bude opravdu další velkou IP od studia, které nám již přineslo Sly Cooper a inFamous.

Těšíte se na Ghost of Stushima?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno