AKTUALIZACE:

Společnost Sony dnes oficiálně odhalila PS Plus hry na měsíc červen 2022 a potvrdila tak předchozí únik a majitelé předplatného se mohou tak skutečně těšit na: Nickelodeon All-Star Brawl pro PS4 a PS5 a potom na God of War and Naruto to Boruto: Shinobi Striker pro PS4.

Hry budou k dispozici pro všechny majitele PS Plus od 7. června.

Původní zpráva:

Před očekávaným oznámením Sony 1. června opět unikl seznam her, které budou k dispozici zdarma v PS Plus během června 2022 a zdá se, že půjde o skutečně parádní nabídku.

Červen 2022 se rýsuje jako velký měsíc pro fanoušky PlayStationu. Samozřejmostí je zavedení PS Plus Extra a PS Plus Premium 13. června, ale jsou zde také bezplatné hry z úrovně Essential. Nemluvě o tom, že 2. června se bude konat State of Play. Zatímco v příštích několika dnech bude odhalena spousta informací, bezplatné hry PS Plus pro červen 2022 opět unikly na internet.

Přečti si  PC Specifikace Marvel’s Spider-Man Remastered byly odhaleny

Jak mnoho fanoušků ví, výběr bezplatných her PS Plus čelil v posledních několika měsících únikům. Každý měsíc uživatel Dealabs Billbil-kun přišel s odhalením, na co vše se nadcházející měsíc mohou hráči těšit. Leaker tvrdí, že i když Sony uveřejní nabídku až 31. května, tedy zítra, tak by si hráči neměli nyní kupovat žádné extra populární hry ani hry pro děti.

Podle zdrojů webu Areajugones budou tři bezplatné hry pro PS Plus zahrnovat God of War, Naruto to Boruto: Shinobi Striker a Nickelodeon All-Star Brawl.

Fanoušci to budou s jistotou vědět zítra kolem 17:00 hod. kdy se očekává, že Sony oficiálně odhalí nabídku na červen. Ale již nyní je třeba také poznamenat, že Nick Baker, známý zasvěcenec, také poznamenal, že slyšeli, že je tento únik legitimní.

Přečti si  Sony potenciálně čelí bezpečnostnímu problému, jako další by mohl uniknout na internet God of War: Ragnarok

Nyní mohou být mnozí zvědaví, proč rozdávat God of War na PS Plus, zvláště když je součástí kolekce PS5 PS Plus a nadcházející řady PS Plus Extra. Od Sony je to vlastně docela chytrý tah. Tím, že jednu ze svých nejoblíbenějších her nabízí zdarma, mohou si ji vyzkoušet nováčci nebo kdokoli, kdo ji nehrál, což může vést k většímu počtu předplatitelů PS Plus Extra a většímu zájmu o pokračování hry, které má vyjít tento rok.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno