(Aktualizácia)

Microsoft únik potvrdil na svojom Xbox Twitter účte s popiskom “urobme to oficiálnym”. V blízkej dobe sa máme taktiež dočkať viac informácií.

Pôvodná správa:

Unikl design a cena Xbox Series S. Podle zprávy Brada Samse bude mít konzole podobný design jako Xbox One S a nebude mít optickou mechaniku.

Xbox Series S je zdaleka nejhorším tajemstvím společnosti Microsoft. Od odkazů na jeho existenci v kódech pro různé programy Windows a Xbox, až po příslušenství, které na něj přímo odkazuje. Je jisté, že má poskytovat levnější alternativu k velmi výkonnému Xbox Series X, který bude vydán začátkem listopadu.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

Původně spatřen Bradem Samsem v Thurottu , obrázek pravděpodobně převzatý z propagačního videa vytvořeného k oznámení funkcí, bílé konzole, která se tvarem podobá spíše modelům Xbox One S / Xbox One X  a velikostí Xbox Series X. Na základě obrázku můžeme usuzovat, že XSS nebude obsahovat optickou mechaniku.  Kromě zdánlivě chybějící diskové jednotky má Xbox Series S také ventilátor umístěný na stejném místě jako současné konzole Xbox One. Obrázek také odhaluje, že doporučená maloobchodní cena konzole bude 299 $.

Po úvodní zprávě se na Twitteru objevilo hned několik zpráv od analytiků, kteří potvrdili důvěryhodnost informace, včetně designu a chybějící optické jednotky.

Po potvrzení z více zdrojů napříč platformou se na Twitter zdánlivě dostalo další video se zařízením.

Už dlouho se ví, že kdyby série S existovala, byla by to mnohem levnější alternativou k verzi X. Zajímavé je, jak levné zařízení ve skutečnosti je. Zatímco Sony má verzi PS5, která také nemá diskovou jednotku, není pravděpodobné, že bude tak levná, jako právě Xbox Series S.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno