Datum vydání projektu Xbox Project Scarlett mohlo být zveřejněno online. Poté, co společnost Microsoft oficiálně oznámila svou příští konzoli Xbox na E3 2019, několik zasvěcených prohlásilo, že ví více o ceně konzole, datu vydání a s jakými hrami vyjde.

Uživatel Twitteru se jménem  PSErebus řekl svým 1,019 sledujícím, že Xbox Project Scarlett bude nejsilnější herní konzolí, která bude vydána 6. listopadu 2020. PSErebus, který většinou tweuje o hrách a novinkách PlayStationu, neuvedl, kde k této informaci přišel.

V dalším tweetu o projektu Xbox Scarlett použil PSErebus hashtag pro událost XO19, kde uvedl, že  Xbox potvrdil 12 her od Xbox Game Studios pro XO19.

Tweet od uživatele PSErebus s datem vydání Xbox Scarlett je zatím pouhou spekulací, datum nebylo potvrzeno a informace nemusí být správná a hráči by neměli věřit každému, kdo uvede, že jejich strýček pracuje v Nintendu.

Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

Existují však určité informace, které podporují možnost, že Xbox Project Scarlett bude spuštěn 6. listopadu. Prvním je, že Microsoft potvrdil, že Xbox Project Scarlett bude vydán ve vánočním období 2020. Datum vydání na začátku listopadu bude před Black Friday, takže hráči budou mít peníze na utrácení a v tuto dobu také vychází nejvíce her, které by tentokrát mohli být launch tituly. Posledním faktem je, že většina konzolí Xbox, od Xbox po Xbox One X, byla vydána v listopadu.

Někteří však odhadují, že by Xbox Scarlett mohl vyjít 3. listopadu 2020, protože se jedná o úterý a většina hlavních herních vydání se odehrává v úterý, nebo pátek a 6. listopadu 2020 je pátek.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

Další úniky hovoří o tom, že hra Starfield od Bethesdy by mohla být launch titulem, stejně jako nová Forza.

Ať už to bude jakkoli, na oficiální oznámení si budeme muset ještě chvilku počkat. Odhadujeme, že by termín vydání mohl být oznámen nejdříve na E3 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno